همایش پیاده روی و نهال کاری در دانشگاه رازی - show-content


همایش پیاده روی و نهال کاری در دانشگاه رازی


به گزارش روابط عمومی،  به مناسبت هفته منابع طبیعی و درختکاری، همایش‌های پیاده‌روی و نهال‌کاری با همکاری شهرداری دانشگاه، مرکز مدیریت سبز و مدیریت تربیت بدنی دانشگاه و اداره منابع طبیعی استان کرمانشاه، طی روزهای ۱۷ و ۱۸ اسفندماه در پردیس کشاورزی و منابع طبیعی برگزار شد. در این خصوص  دکتر فرزاد مندنی مدیر شهرداری دانشگاه  از غرس بیش از ۲۰۰۰ نهال مثمر و غیر مثمر در فضای سبز دانشگاه طی این هفته خبر داد و اظهار داشت: در هفته منابع طبیعی، ۳ مراسم درختکاری در مجموعه‌های پردیس طاقبستان، پردیس کشاورزی و منابع طبیعی و دانشکده دامپزشکی صورت گرفته است. وی با اعلام اینکه طی هفته درختکاری ۲۰ هزار مترمربع به فضای سبز دانشگاه اضافه شده است، افزود: گونه‌های گیاهی کشت شده طی این مراسم شامل افرا، زبان گنجشک، زرد آلو، سیب، گلابی، انگور و بادام می‌‌باشد. همچنین  دکتر شهریار عباسیان مدیر تربیت بدنی دانشگاه  با اشاره به برگزاری همایش پیاده‌روی اساتید، کارکنان و دانشجویان دانشگاه رازی همراه با نهال کاری اظهار داشت: در راستای اجرای برنامه‌های تقویم ورزشی سالانه و جشنواره زمستانه، همایش پیاده روی با شعار (ورزش برای همه)، ۱۸ اسفند ماه ۱۳۹۹ به مناسبت هفته منابع طبیعی و روز درختکاری در پردیس کشاورزی و منابع طبیعی برگزار شد. وی افزود: در این همایش که با حضور مسئولین دانشگاه، اساتید، کارکنان و دانشجویان برگزار گردید، شرکت کنندگان اقدام به پیاده‌روی در پردیس کشاورزی و منابع طبیعی نمودند، در ادامه با برگزاری همایش نهال کاری، به ۱۵ نفر از شرکت کنندگان به قید قرعه جوایزی اهدا گردید.         

به گزارش روابط عمومی، به مناسبت هفته منابع طبیعی و درختکاری، همایش‌های پیاده‌روی و نهال‌کاری با همکاری شهرداری دانشگاه، مرکز مدیریت سبز و مدیریت تربیت بدنی دانشگاه و اداره منابع طبیعی استان کرمانشاه، طی روزهای ۱۷ و ۱۸ اسفندماه در پردیس کشاورزی و منابع طبیعی برگزار شد.

در این خصوص دکتر فرزاد مندنی مدیر شهرداری دانشگاه از غرس بیش از ۲۰۰۰ نهال مثمر و غیر مثمر در فضای سبز دانشگاه طی این هفته خبر داد و اظهار داشت: در هفته منابع طبیعی، ۳ مراسم درختکاری در مجموعه‌های پردیس طاقبستان، پردیس کشاورزی و منابع طبیعی و دانشکده دامپزشکی صورت گرفته است.

وی با اعلام اینکه طی هفته درختکاری ۲۰ هزار مترمربع به فضای سبز دانشگاه اضافه شده است، افزود: گونه‌های گیاهی کشت شده طی این مراسم شامل افرا، زبان گنجشک، زرد آلو، سیب، گلابی، انگور و بادام می‌‌باشد.

همچنین دکتر شهریار عباسیان مدیر تربیت بدنی دانشگاه با اشاره به برگزاری همایش پیاده‌روی اساتید، کارکنان و دانشجویان دانشگاه رازی همراه با نهال کاری اظهار داشت: در راستای اجرای برنامه‌های تقویم ورزشی سالانه و جشنواره زمستانه، همایش پیاده روی با شعار (ورزش برای همه)، ۱۸ اسفند ماه ۱۳۹۹ به مناسبت هفته منابع طبیعی و روز درختکاری در پردیس کشاورزی و منابع طبیعی برگزار شد.

وی افزود: در این همایش که با حضور مسئولین دانشگاه، اساتید، کارکنان و دانشجویان برگزار گردید، شرکت کنندگان اقدام به پیاده‌روی در پردیس کشاورزی و منابع طبیعی نمودند، در ادامه با برگزاری همایش نهال کاری، به ۱۵ نفر از شرکت کنندگان به قید قرعه جوایزی اهدا گردید.